Opinie

Co mówią o nas nasi Pacjenci

 

Poradnia onkologiczna

Andrzej

Wykonałem u nich rezonans kręgosłupa, mieli akurat promocje co mnie skusiło i nie żałuje. Szybko i fachowo. Bardzo dobra przychodnia szczerze polecam

Poradnia onkologiczna

Karolina Kolska

Miałam robiony rezo w tym tygodniu, placówka nowoczesna oraz przyjazna badanie właściwie od ręki i wyniki na 2 dzień. Polecam każdemu kto potrzenuje wykonać rezonans lub tomografie!

Poradnia onkologiczna

Magdalena Janicka

Wszystko OK, byłam u nich w tym tygodniu. Sprzęt do tomografii bardzo dobry, widać że nowy. Kiedy przyszłam się zapisać na badanie, to w tej przychodni po raz pierwszy (chyba w moim życiu w ogóle) zobaczyłam uśmiech na twarzy pani w recepcji. One zawsze są takie złe na cały świat, a tu takie miłe zaskoczenie. Można? Można. 🙂 Opis badania odebrałam już na następny dzień. Polecam wszystkim!

Poradnia onkologiczna

Jacek

Fajna przychodnia i miły personel. Jednak nie ma to jak iść prywatnie, zawsze jest się zadowolonym. Robiłem u nich tomografię. Krótko czekałam, opis już na drugi dzień. Poza tym miła atmosfera i pacjent nie czuje się taki zaszczuty jak w tych przychodniach publicznych.

Poradnia onkologiczna

Wanda, Gdynia

Ja robiłam u nich USG. Przeprowadzał je dr Piotr Augustyniak. Bardzo sympatyczny, rzeczowy i kompetentny lekarz. Nie musiałam czekać długo na wizytę, co zadecydowało o tym, że tam właśnie poszłam. Przychodnia piękna :), czyściutka i nowoczesna. Gorąco polecam :).